Big Bass Bonanza Free Spin

Big bass bonanza free spin, bu oyun içerisinde bedava dönüş elde etmeniz ya da bedava dönüş hakkını kullanmanız anlamına gelir.

Bu özellik ile yatırdığınız ve kullandığınız para haricinde, yeniden oyun başlatılacak ve yeniden başlatılan oyun ile birlikte, para kazanma şansı yaratılacaktır.

Big Bass Bonanza Free Spin Nedir?

Big bass bonanza free spin nedir? Bu özelliği sizler için biraz daha açık bir şekilde tanımlamaya çalışalım. Oyun içerisinde bedava dönüş özelliği, oyun karakteristik özellikleri kapsamında tetiklenmektedir.

Bu özelliğin ortaya çıkabilmesi ya da tetiklenmesi  için, en az 3 ya da daha yukarı sayıda scatter  sembolü ekranda görülmeli yani oyun ekranında yakalanmalıdır.

Yakalanması ile birlikte, free spin kazanma şansı ortaya çıkacaktır. Eğer 3 adet sembol görülür ise, 10 free spin kazanılır. Eğer 4 adet sembol görülür ise, 15 free spin kazanılır.

Eğer 5 adet sembol görülür ise, 20 free spin kazanılır. Bunun ile birlikte, oyun içerisinde free spin ile birlikte çalışan ya da bu anlamı pekiştiren, wild olarak tanımlanmış ekstra bir özellik daha bulunmaktadır.

Big Bass Bonanza Wild

Big bass bonanza wild, oyunda, makaralarda, semboller arasında görebileceğiniz bir semboldür. Oyun içerisinde ya da oyun kurallarında, wild  sembolü olarak tanımlanmıştır. Bedava dönüş esnasında, 5 farklı makaranın tamamında yani herhangi bir makara da görülme ihtimali bulunur.

Diğer bütün sembollerin yerine geçer. Sadece scatter  sembolünün yerine geçmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Bu sembol, ekranda, kucağında balık olan bir adam şeklinde karşınıza çıkacaktır.

Big Bass Bonanza Free Spin

Bedava dönüş özelliği oyun içerisinde gündeme geldiğinde, her bir wild sembolü ekranda görülecek para sembollerinden tüm değerleri toplamaktadır. Yani farklı çarpan katsayılarını toplama görevini gündeme getirmektedir.

Özellik sırasında wild sembolünün isabet etmesi ile birlikte, turun sonuna kadar para sembollerine yönelik toplama işleminin yapıldığı görülecektir.

Toplanan her dördüncü wild sembolü özelliği, yeniden tetikleme görevini görür ve on free spin daha verir. Gördüğünüz üzere, bu da oyun içerisinde ekstra özellik olarak karşınıza çıkar.

Big Bass Bonanza Oyununda Free Spin Ne İşe Yarar?

Big bass bonanza free spin ne işe yarar? Oyunu bedava oynamanız anlamına gelir. Free spin, aslında bedava dönüş olarak tanımlanır. Bedava dönüş nedir? Big bass bonanza oyununu başlatmak için, dönüş ya da başla olarak isimlendirilmiş butona basarsınız.

Bir defa butona bastığınızda, makaralar yukarıdan aşağıya doğru bir defa döner. Durduğunda, semboller eşleşiyor ise, kazanç verilir. İşte free spin bu işlemi para yatırmadan ya da hesap bakiyesindeki parayı kullanmadan yapabilmeniz yani bedava yapabilmeniz anlamına gelir.

Siz bu özelliği elde ettiğinizde ya da ekranda görünüp, kullanıma açıldığında, oyunu bir defa başlatmış olsanız dahi, tekrar hareketlenir, makaralar tekrar dönmeye başlar. Tabii ki bu durumda tekrar yani yeniden para yatırmadan ya da harcamadan, para kazanma şansını elde etmiş olursunuz.

Big Bass Bonanza İçin Free Spin Veren Siteler

Big bass bonanza için free spin veren siteler hakkında da sizlere biraz bilgi verelim. Tabii ki bu bir promosyon ya da piyasada bilinen diğer adı ile bir bonus olarak karşınıza çıkabilmektedir. Bazı yabancı casino siteleri, kendini tercih eden şahıslara, free spin promosyon seçeneğini sunmaktadır.

İlk olarak bu promosyon, deneme promosyonu ya da bedava promosyon veya yatırım şartsız promosyon olarak tanımlanır. Bu promosyon, yeni ve ilk defa hesap açan şahıslara verilir. Veriliş sayısı ya da miktarı 10 free spin, 20 free spin ya da 50 free spin olarak karşınıza çıkabilir.

Her bir sayı bedava dönüş sayısını temsil eder. Örneğin, 50 free spin deneme promosyonu alan 50 bedava dönüş hakkı kazanır. Bazı siteler, bunun dışında yeni hesap açıp, ilk defa para yatıran şahıslara, hoş geldin promosyonu, yanına ya da üzerine free spin promosyon seçeneğini de dahil edebilmektedir.

Bunun haricinde, slot oyunlarına özel free spin promosyonu gibi çeşitleri görebilirsiniz. Ayrıca, big bass bonanza free spin olarak, siteler, yatırım işlemini yapan şahıslara, yatırdıkları paranın belirli bir sayısında free spin olarak tanımlanmış promosyon seçeneğini de verebilmektedir.

Bir de slot oyunlarına katılan, para yatıran, yatırdığı parayı kullanıp, kaybeden şahıslara, aynı özelliğe tekabül eden free spin promosyonu şeklinde bir promosyon türünün verildiğini görebilirsiniz.

Her birinin kullanım amacı aynıdır. Alırsınız, aldığınız promosyonu bedava dönüş olarak kullanırsınız. Bedava dönüş olarak kullandığınız promosyonda gerçek para kazanırsınız.

Yorum Yap